Eti Burçak Sütlü, Etinin en sevdiğim bisküvilerinden. Öğütülmüş yulafın sütlü krema ve şekerle buluşması ancak bu kadar lezzetli bir şekilde sonuçlanabilir. Atıştırmayı sevip sıcak bir bardak çaya bisküvi ile eşlik etmenin verdiği keyfi sevmeyen sanırım yoktur. Eti Burçak Sütlü  tam bu keyfi yaşatmak için tasarlanmış bir bisküvi. Eti mühendislerinin ürün geliştirme çalışmaları sırasında maksimum lezzeti verecek  kıvamı yakalamak için bu lezzetli atıştırmalıkları yüzlerce kez Rize çayı doldurulmuş Paşabahçe çay bardaklarına batırılıp çıkarıldığına eminim.

Eti Burçak

Eti Burçak Başak tarlalarının doğallığını masanıza getiriyor.

Yulafın sindirime yardımcı ve bisküvilerin devamlı tüketiminde vücuda kilo alma gibi zararları olduğunu bildiğimizden,Eti Burçak Sütlü Eti bisküvileri arasında en masum ve katkısız bisküvi çeşidi olabilir. Bu bisküviyi yerken dikkat etmek gereken bir kaç nokta var.

Karanlıkta veya loş ışıklı ortamda yemeyin ! Bu bisküvinin en büyük zararı, akşam ders çalışan öğrencilerin defter ve kitapları üzerinde çay ve bisküvi lekeleridir. Nice öğrenci kendini Eti Burçak  ile beslerken defter ve kitabına yazık etmiştir.

Ayrıca alınabilecek en minik boyu alın ! Bu paketi açtığınız anda paketin tamamını bitirmemek çok zor.Özellikle Eti Burçağa yanında bir fincan çay eşlik ediyorsa. 1 paket Eti Burçak sütlü yaklaşık 600 kalori içermekte. Bu miktar günlük enerji ihtiyacınızın yaklaşık 1/3’ü !

Eti Burçak Sütlü  bence  Burçak grubunun en lezzetli üyesi. Eti kremalıyı seven ve yulafla arası iyi olanların vazgeçemeyeceği bu keyifli bisküvinin satış fiyatı 1 TL ile 1.25 TL arasında değişebiliyor.

Reklamlar