Sabahları müsli tüketenler genellikle farklı aromalar veya meyve parçalarıyla bu sağlıklı kahvaltılığı daha lezzetli hale getirirler. İsviçre kökenli bir yiyecek olan müsli, yıllar önce hasta kişilerin beslenmesinde kullanılmış. Sonrasında ise,  çabuk ve kolay  hazırlanması sebebiyle popüler bir kahvaltılık haline gelmiş.

Ülkemiz yaklaşık 10 yıl kadar önce müsliyle tanıştı diyebiliriz. Doğa markası ilk yerel Müsli üreticilerinden, sonrasında ise Ülker, Kellogs ortaklığıyla bu pazarın mısır gevrekleriyle büyümesine yardımcı oldu.

Müsliyi  sık tüketenler için artık bu keyfi daha da artıracak bir servis var. meandmuesli.com

Meandmuesli, farklı malzemelerle kendi zevkinize uygun bir müsli karışımı oluşturmanızı sağlıyor. Websitesinde sunulan içerikler arasından seçimlerinizi yaparak, size özel bir müsli karışımı oluşuyor ve sipariş ediyorsunuz.

meandmuesli

meandmuesli

Türkiye’nin her yerine kargo aracılığıyla teslimat yapılıyor. Ürünlerin tamamı organik ve sertifikalı.

Internet siparişi yanısıra, markayı tanıtma adına perakende kanalada giriş yapıp, Istanbul’da bir çok Starbucks dükkanında ve bazı restoranların kahvaltı servislerinde küçük porsiyonlu kutular halinde sunmaya başlamışlar. Kanyon AVM’da bulunan macrocenter içinde kendi müslinizi yaratabileceğiniz ufak bir istasyonları dahi var.

Kahvaltısını renklendirip güne iyi bir başlangıç yapmak isteyenler için güzel bir servis.

 

Reklamlar